9.12.2008
•
Novinky
Sdělení Ministerstva financí k využití Standardní klasifikace produkce pro zařazování služeb pro účely uplatnění snížené sazby DPH od 1. 1. 2008
Český statistický úřad nahradil s účinností od 1. 1. 2008 Standardní klasifikaci produkce za Klasifikaci produkce (CZ – CPA). Ministerstvo financí sdělilo, že pro účely zákona o dani z přidané hodnoty bude i nadále využívána Standardní klasifikace produkce platná od 1. 1. 2003. Tato klasifikace bude nadále závazná pro zařazování služeb i po 1. lednu 2009.

Další články
7.4.2025
•
Novinky
Stáváme se oficiálním partnerem festivalu Smetanova Litomyšl
S velkou radostí oznamujeme, že jsme se stali oficiálním partnerem jednoho z nejvýznamnějších kulturních projektů v České republice – hudebního festivalu Smetanova Litomyšl. Jako „advokátní kancelář festivalu“ nás těší, že můžeme být součástí této již tradiční společenské události, která propojuje hudbu a jedinečné historické prostředí.