19.4.2018
Novinky

KŠB znovu zařazena do prestižního žebříčku Legal 500

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti Legal 500 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována hned v osmi oblastech.

Velmi doporučovanou je KŠB v oblasti obchodního práva, korporátního práva a fúzí a akvizic (Kocián Šolc Balaštík handles a wide range of M&A transactions. Dagmar Dubecká heads the M&A group, Petr Kasík heads the corporate team and Martin Šolc has ‘a great reputation’. Martin Kubík, Jan Dědič and recently promoted partner Christian Blatchford are also noted.) a dále pak v kategorii soudních sporů (Kocián Šolc Balaštík provides ‘enormously consistent and clear’ advice. Team head Pavel Dejl is praised for his ‘understanding of client needs’; recently promoted partner Sylvie Sobolová is also recommended.).

V kategorii energetického práva a projektového financování ročenka zdůrazňuje: “With ‘deep industry knowledge’, Kocián Šolc Balaštík stands out for its ‘strong’ expertise in energy projects.” a zmiňuje partnera KŠB Václava Rovenského, řídící partnerku Dagmar Dubeckou a partnera Christiana Blatchforda.

V oblasti daňového práva je tým označován jako “experienced” a doporučována partnerka KŠB Helena Navrátilová.

Dále ročenka doporučuje KŠB v kategoriích bankovnictví, financí a kapitálových trhů (partneři KŠB Martin Krejčí a Petr Kasík), telekomunikačního práva (counsel Drahomír Tomašuk), pracovního práva (Kocián Šolc Balaštík’s ‘highly recommended’ team acts for domestic and international clients. Václav Rovenský and Michal Kašpárek are recommended.) a práva nemovitostí a stavebního práva (Jiří Horník, Václav Rovenský and Martin Krejčí are noted.)

Další články

1.4.2025
Novinky

Uspěli jsme i v dalším mezinárodním žebříčku

Týden po zveřejnění výsledků žebříčku Chambers Europe přichází další skvělá zpráva – renomovaná společnost The Legal 500 publikovala svůj každoroční přehled nejlepších advokátních kanceláří regionu EMEA a my jsme v něm opět potvrdili naši silnou pozici.
26.3.2025
Novinky

Potvrdili jsme silné postavení v žebříčku Chambers Europe

S radostí oznamujeme, že jsme potvrdili naše loňské dosud nejsilnější umístění v žebříčku Chambers Europe vydávaném agenturou Chambers & Partners. I v ročence pro rok 2025 získala KŠB vynikající hodnocení v 11 kategoriích. Individuálního ocenění navíc dosáhlo 13 našich kolegů, což představuje historicky nejlepší výsledek naší kanceláře. Ocenění pro rok 2025 je pak korunováno nominací na prestižní cenu Chambers Europe Awards 2025 pro nejlepší právní firmu v České republice.
5.3.2025
Novinky

Vychází první komentář k zákonu o dluhopisech

V nakladatelství C.H. Beck právě vyšel komentář k zákonu o dluhopisech, na jehož tvorbě se z významné části podíleli Jan Lasák, Jan Dědič a Josef Kříž. Tato rozsáhlá publikace je prvním komentářem k danému zákonu a na více než 700 stranách přináší detailní výklad jeho jednotlivých ustanovení. Komentář vychází z bohaté praxe a zkušeností autorů v oblasti korporátního financování.