10.9.2013
Novinky
Pro bono

KŠB podpořila zrakově postižené

Advokáti KŠB podpořili svou tradiční účastí na Lion‘s Golf Cup v Karlových Varech charitativní projekty v rámci tohoto regionu.

Dne 21. srpna 2013 se golfový tým KŠB složený z řídící partnerky KŠB Dagmar Dubecké, partnera KŠB Jiřího Horníka, counsela Alexandra Kociána a advokátního koncipienta Milana Šperla zúčastnil charitativního golfového turnaje pořádaného Lions clubem v Karlových Varech.

Letošní 8. ročník Lion‘s Golf Cup v golfovém resortu v Karlových Varech - Olšových Vratech se uskutečnil pod záštitou špičkového oftalmologa Prim. MUDr. Pavla Studeného, jenž se ještě jako primář očního oddělení sokolovské nemocnice přičinil o vznik tradice tohoto golfového turnaje a který přes obrovské vytížení této tradici zůstává nadále věrný i jako zástupce přednosty Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, vedoucí lékař společnosti SOMICH a člen mnoha odborných českých a evropských lékařských společností.

Všichni účastníci turnaje přispěli k tomu, že se podařilo vybrat přes 200 tisíc Kč, které byly rozděleny pro potřeby zrakově postižených. Novou harmoniku tak například dostane malá nevidomá muzikantka Nikola Bukóciová, finanční příspěvek obdržel Tyfloservis Karlovy Vary a nemocnice Nemos Sokolov získala částku 50 tisíc Kč na doplatek přístroje Retimax plus.

Kromě naplnění charitativního účelu turnaje nás potěšilo i to, že si náš tým z Karlových Varů přivezl trofeje nejen ze soutěží „Longest drive“ a Nearest to Pin“, ale i první a třetí místo v kategorii SP 37-54 a první místo v kategorii SP 19-36.

Všechny příznivce golfu srdečně zveme na další ročník tohoto turnaje.

Další články

17.2.2025
Novinky

Úspěch KŠB v Chambers Global Guide 2025

V nejnovější ročence Chambers Global Guide 2025, která patří mezi nejprestižnější mezinárodní žebříčky právních kanceláří, KŠB opět potvrzuje svou pozici mezi předními advokátními kancelářemi. I letos jsme uspěli ve všech čtyřech hodnocených kategoriích a navíc jsme dosáhli významných posunů, včetně rozšíření počtu doporučovaných kolegů.
7.2.2025
Novinky

Naši advokáti na setkání Advokáti a soudci očima těch druhých

Advokáti naší kanceláře Radka Felgrová, Petra Mirovská a Vlastimil Pihera se dne 6.2.2025 setkali na půdě Nejvyššího správního soudu v Brně s dalšími advokáty a soudci Ústavního soudu, Nejvyššího soudu a Nejvyššího správního soudu a společně debatovali na téma Advokáti a soudci očima těch druhých
30.1.2025
Novinky

Poradenství OAMP Holding při koupi pozemků v průmyslové zóně Mošnov

Tým KŠB poskytl poradenství společnosti OAMP Holding, kterou společně vlastní CONCENS INVESTMENTS a Colorizo Investment, při koupi 513.000 m2 pozemků ve strategické průmyslové zóně Mošnov (Ostrava Airport Multimodal Park).