16.1.2008
•
Novinky
Jan Najman novým advokátem KŠB
Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšířila od počátku ledna tohoto roku svůj tým o advokáta Jana Najmana, který se ve své praxi zaměřuje na právo obchodních společností, fúze a akvizice a závazkové obchodní právo.

Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a postgraduálního studia v oboru obchodního práva na Universität Passau. Jan Najman je advokátem od roku 2003 a před příchodem do KŠB získal zkušenosti při poradenství mezinárodní klientele zejména v oblastech korporačního práva, restrukturalizací, přeměn společností a investičních pobídek. Hovoří plynně anglicky a německy a v KŠB bude významnou posilou zejména týmu zaměřeného na poskytování služeb německy hovořící klientele.
Další články
7.4.2025
•
Novinky
Stáváme se oficiálním partnerem festivalu Smetanova Litomyšl
S velkou radostí oznamujeme, že jsme se stali oficiálním partnerem jednoho z nejvýznamnějších kulturních projektů v České republice – hudebního festivalu Smetanova Litomyšl. Jako „advokátní kancelář festivalu“ nás těší, že můžeme být součástí této již tradiční společenské události, která propojuje hudbu a jedinečné historické prostředí.