5.6.2020
Novinky
M&A
TMT

Asistence KŠB při akvizici hostingové divize Axfone LLC

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokátky Jany Guričové zastupoval přední českou hostingovou společnost IGNUM patřící do slovenské skupiny WY Group (Sandberg Capital) při akvizici hostingové divize od společnosti Axfone LLC, vývojářské a telekomunikační společnosti s pobočkami v Evropě, USA a Asii.

Poradenství KŠB spočívalo zejména v provedení právní prověrky a přípravě a vyjednávání akvizičních a post akvizičních smluv.

Další informace naleznete např. zde.

Další články

17.2.2025
Novinky

Úspěch KŠB v Chambers Global Guide 2025

V nejnovější ročence Chambers Global Guide 2025, která patří mezi nejprestižnější mezinárodní žebříčky právních kanceláří, KŠB opět potvrzuje svou pozici mezi předními advokátními kancelářemi. I letos jsme uspěli ve všech čtyřech hodnocených kategoriích a navíc jsme dosáhli významných posunů, včetně rozšíření počtu doporučovaných kolegů.
7.2.2025
Novinky

Naši advokáti na setkání Advokáti a soudci očima těch druhých

Advokáti naší kanceláře Radka Felgrová, Petra Mirovská a Vlastimil Pihera se dne 6.2.2025 setkali na půdě Nejvyššího správního soudu v Brně s dalšími advokáty a soudci Ústavního soudu, Nejvyššího soudu a Nejvyššího správního soudu a společně debatovali na téma Advokáti a soudci očima těch druhých
30.1.2025
Novinky

Poradenství OAMP Holding při koupi pozemků v průmyslové zóně Mošnov

Tým KŠB poskytl poradenství společnosti OAMP Holding, kterou společně vlastní CONCENS INVESTMENTS a Colorizo Investment, při koupi 513.000 m2 pozemků ve strategické průmyslové zóně Mošnov (Ostrava Airport Multimodal Park).